Naujienos Pasižymėjusiems AB „Šiaulių energija“ darbuotojams padėkota už aktyvumą

Pasižymėjusiems AB „Šiaulių energija“ darbuotojams padėkota už aktyvumą

2019.09.04

Šiandien ryte AB „Šiaulių energija“ vykusiame neformaliame susitikime su pastaruoju metu itin aktyviai savo pasiekimais bendrovę garsinusiais darbuotojais administracija dėkojo už jų pastangas ir linkėjo nesustoti ties pasiekimais.

Susitikime dalyvavo vienuolika AB „Šiaulių energija“ darbuotojų: devyni iš jų puikiai pasirodė rugpjūčio pabaigoje Šventojoje vykusiame Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos (LPPSF) įmonių specialistų meistriškumo konkurse, kuriame net trys bendrovės darbuotojai pelnė medalius (du aukso ir vieną bronzos), dar du darbuotojai garsino bendrovės vardą, iškeldami gairelę su jos logotipu 5120 m aukštyje, Tadžikijos, Fanų kalnų, Energijos viršūnėje.

Nors (LPPSF) įmonių specialistų meistriškumo konkursą organizuoja jau 16 metų, AB „Šiaulių energija“ atstovai jame dalyvavo pirmą kartą. „Mes vadiname šį dalyvavimą žvalgytuvėmis. Nors jau galime pasigirti šauniais rezultatais, žinome, kaip ateityje galėtume pasiekti dar geresnių“, – tikino vienas iš konkurso dalyvių, bendrovės profsąjungos komiteto pirmininkas Sigitas Vitkus. Jis minėjo, kad jau nemažai kolegų susidomėjo minėtu konkursu, todėl kitais metais tarp jo dalyvių galima tikėtis gausesnių bendrovės darbuotojų pajėgų.

Daugiau nei dešimtmetį kasmet kopimui į kalnus neatsispiriantiems Ingai Gelažienei ir Ramūnui Railai AB „Šiaulių energija“ generalinis direktorius Virgilijus Pavlavičius linkėjo ir toliau bendrovės vardą garsinti ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

« Atgal